1.1 www.loodus.net e-pood on TESMASAN OÜ (registrikood 10321573,  aadress Soinaste 49, Tartu, Eesti) ning BIOKLIINIK OÜ registrikood
11232469 asukohaga Raatuse 86, Tartu, Eesti (edaspidi MÜÜJA) omand.

1.2 Ostu-müügi tehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) sellest hetkest, kui kokkulepitud tasumisele kuuluv summa on laekunud MÜÜJA arvele või MÜÜJA kontoris asuvasse kassasse.

1.3 Ostja ja MÜÜJA vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse või Tartu linnakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

1.4 Tellitud kaup broneeritakse automaatselt.

1.5 Ostmiseks kättesaadava kauba kogus on toodud ajalise nihkega ja võib tegelikust laoseisust erineda.

1.6 Kaubavalik ja hinnad muutuvad ette teatamata.

 1. Tellimuse vormistamine 

2.1 Kõik www.loodus.net e-poes olevad hinnad on märgitud toodete juurde Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.2. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

2.3 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ning vormistada tellimus.

2.4 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

2.5 Tasumine toimub ülekandega emailile saadetud arve alusel või Maksekeskuse olemasolu puhul selle kaudu pakutavate makseviiside kaudu.

 1. Tarneaeg ja transport

4.1 Kaubad postitatakse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist.

4.2 Kui tellimise käigus olete valinud sobivaimaks kauba kohaletoimetamise viisiks „Tulen tkaubale ise järgi”, saate kauba kätte BIOKLIINIK OU kontorist  aadressiga Raatuse 86, Tartu. Kauba üleandmine toimub kontori lahtioleku ajal E-R kl 10-18. Toote kätte saamiseks palume võtta kaasa tellimus/arve, mis Teie e-postile saadeti või tellimuse/arve number.

4.3 Tellimusi, millel on märgitud “Tulen kaubale ise järgi”, hoiustame 14 päeva.

4.4 Teised saatmisviisid toimivad vastavalt teenust pakkuva ettevõtte tingimustele ja hinnakirjale.

 1. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine 

5.1 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

5.2. Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete MÜÜJA poolt postitamist oma tellimus koheselt tühistada, helistades MÜÜJA kontakttelefonile (+372) 53 47 1532 ning saates MÜÜJA e-maili aadressile  info@biokliinik.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga

5.3. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada alates toote kättesaamisest.

5.4. Toote tagastamiseks tuleb saata vastavasisulise tellimuse tagastamise teate koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga e-posti aadressile info@biokliinik.ee hiljemalt 14 päeva jooksul toote kättesaamise kuupäevast.

5.5  Punktis 5.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile toote eest tasutud summa tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates müüja teavitamise hetkest.

5.6 Punktis 5.4 sätestatud juhul tagastatakse Teile toote eest tasutud summa tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastatud toote tagasi MÜÜJA juurde jõudmisest. Postikulu tagastamisele ei kuulu.

5.7 Toote tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

5.8. Tagastamisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.9. Tagastatav toode pakend peab olema avamata ning komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid jne). Kui kaupa on avatud või kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on MÜÜJA-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga.

5.10 Tagastamisele ei kuulu

 • Probiootikumid, toidulisandid, mineraalid, vitamiinid, teed, muud toiduained ja raviained
 • Kinkekaart
 • Raamatud

5.11 MÜÜJAL on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 1. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

6.1 MÜÜJA vastutab 2 aasta jooksul ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba toote üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates toote üleandmisest ostjale.

6.2 MÜÜJA ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

6.3 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode MÜÜJA kulul.

6.4 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul MÜÜJA poole, saates e-kirja aadressile info@biokliinik.ee või helistada telefonil: (+372) 53 47 1532

6.5 Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote MÜÜJALE tagastamisest.

 1. Vastutus ja vääramatu jõud 

7.1. MÜÜJA ei vastuta toote kohaletoimetamise viibimise eest või Teile tekitatud kahjude eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida MÜÜJA ei saanud mõjutada ning mille saabumist MÜÜJA ei näinud ette ega võinud ette näha (transpordifirma süü, vääramatu jõud).

 1. Privaatsus

8.1 Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate seadustega ning ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks, tellimuse kohaletoimetamiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

8.2 Kõiki MÜÜJA e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

8.3 Veebilehel registreerudes, kontaktvormide kasutamisel ja/või e-poes ostude tegemisel, võidakse vastava teenuse osutamiseks Teie käest koguda järgnevaid isikuandmeid:

 • Teie valitud kasutajanimi
 • Teie valitud parool
 • Eesnimi
 • Perekonnanimi
 • Telefoni number
 • E-posti aadress
 • Ettevõtte nimi
 • Arveaadress
 • Tarneaadress

8.4 Krediitkaardi makse  teostamiseks suunatakse Teid Kaardikeskuse turvalises keskkonda, kus maksja andmed sisestatakse sealsesse andmebaasi ja salvestatakse.

8.5 Teenuse osutamiseks ning selle parandamiseks kasutame me küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse meie veebilehte külastades brauseri poolt Teie arvutisse või seadmesse. Need võivad sisaldada tehnilisi andmeid Teie seadme ja Interneti-ühenduse kohta (nt kasutatav operatsioonisüsteem, brauseri versioon, IP-aadress, küpsised ja kordumatud ID-d), infot Teie eelistuste ja kasutamisemustrite kohta meie veebilehel, vajalikku informatsiooni veebilehe funktsioneerimiseks jms. Küpsised ei ole ohtlikud ja ei kahjusta arvutit ega faile.

Me ei pääse ligi ega kontrolli neid küpsiseid, mille on meie lehele paigaldanud kolmandad pooled — nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Selleks soovitame Teil eraldi tutvuda kõigi kolmandate poolte privaatsuspoliitikaga.

Veebilehel kasutame järgnevaid kasutaja andmeid sisaldavaid küpsiseid:

 • Kasutaja keelevalik
 • Kasutaja privaatsus- ja kasutustingimustega nõusoleku staatus
 • Analüütilised küpsiseid mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Siia hulka kuuluvad nt Google Analyticsi ja Hotjari süsteemiga seonduvad küpsised
 • Google ja Facebook reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame.
 • Facebook Live Chat For WordPress mooduliga seonduvad küpsised
 • kolmandate osapoolte küpsiseid, nt Youtube, Google Maps, Avada vajalikud nt asukoha kaarti ja videote näitamiseks

Kui soovite kasutada meie veebilehe kõiki võimalusi, peate küpsiste kasutamiseks loa andma. Vastasel juhul on Teil õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse, mida saate teha enda veebilehitseja seadetest. Küpsiste blokeerimisel peate arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kättesaadavad olla ning me ei saa garanteerida veebilehe korrektset käitumist.

Me ei kasuta Teie andmeid mingil muul kui käesolevas dokumendis nimetatud otstarbel.