Paastumine pole ainult füüsiline protsess, sellega käib kaasas ka vaimne puhastumine. Juba Kreeka filosoofia koolkondades oodati paastumiselt mitte ainult kaitset haiguste või deemonite vastu, vaid ka vaimu ja hinge puhastamist. Paastumise psühholoogia õpetab, et paast võimaldab meil tunnetada saladusi. Iga paastuja märkab oma hinges toimuvaid muutusi: fantaasia elavneb, meeled teravnevad, avastatakse seesmine rahu ja paraneb enesehinnang. Samal ajal ärkab ka keha. Inimene hakkab tunnetama oma organismi nõrku kohti ning võib juhtuda, et mõni paastuja hakkab seetõttu järsku virisema ja kõike mustana nägema, tundes end haige ja viletsana. Seepärast kujuneb paastumine mõnele hingeliseks katsumuseks. See on iseloomu kasvatamise kuur, mis ravib ja distsiplineerib ning teeb inimese tugevamaks.

Organism on üles ehitatud nii, et kui tekib mingi probleem, jäädakse haigeks või kogetakse stressi, kaob esimesena tavaliselt söögiisu. Proovige näiteks anda haigele loomale süüa – ta ei võta midagi vastu. Samamoodi varub tõbine inimene tahtmatult oma vähest energiat haigusega võitlemiseks ega söö palju. Mida vanemaks inimene saab, seda enam hakkab see instinkt nõrgenema: me ei kuula enam oma keha, ei anna talle puhkust, sööme ülearu.

Paastumine on üks võimalus, mis aitab kiirustavas maailmas meenutada olulisi väärtusi, võtta aega endale ning oma keha jõu ja vajaduste tunnetamiseks. Paljud ärksad eneseotsijad paastuvadki tänapäeval rohkem puht vaimsetel põhjustel, et saada paremini kontakti oma ala- ja üliteadvusega.

Kui tunned, et vajad enda tervendamisel abi, oleme Sinu jaoks olemas. Broneeri omale sobilik kuur siit: http://bit.ly/loodusbiospabroneerimine

Loodus BioSpa on eksklusiivne meditsiinilise suunitlusega SPA Tartus, mis spetsialiseerub unikaalsetele patenteeritud paastu-, dieedi– ning detokskuuridele. Meie meeskond koosneb kõrgelt treenitud spetsialistidest ja meditsiinitöötajatest eesotsas Dr.Med. Natalia Trofimovaga, kes on raamatu “Paastuga terveks” autor. Kui tunned, et traditsioonilised ravimeetodid on just Sulle sobiv lahendus teel tervenemiseni, võta meiega ühendust juba täna.

E-POST: info@loodus.net
TELEFON: +372 509 3581 (9:00 – 19:00)