fbpx

UUS! Pro Iodine

32,00  sisaldab KM

Toidulisand sisaldab Põhja-Atlandi sõlmvetikatest (metsik allikas)saadud looduslikku joodi + astaksantiin, mis on korjatud magevee mikrovetikatest Haematococcus pluvialis.
Sisu: 67 g = 150 kapslit

100 % natürliche Inhaltsstoffe ohne Zusatz von Konservierungsmitteln und künstlichen Zusatzstoffen (Geschmacksverstärker, Farbstoffe, Aromen, Süßstoffe)  fructosefrei  hefefrei  glutenfrei  schadstofffrei  hypoallergen  lactosefrei  natürlich  enthält Mikroorganismen oder Produkte von lebenden Tieren (z. B. Vitamin D3 aus Schafswollfett, Milch/Colostrum oder Propolis)

Tootekood: 1115 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Jood on tuntud eelkõige kilpnäärme mikroelemendina. Teda on vaja kilpnäärmehormoonide türoksiini (T4, nelja joodiaatomiga) ja trijodotüroniini (T3, kolme joodiaatomiga) ehitusplokina. Kilpnäärmehormoonid osalevad paljude metaboolsete protsesside juhtimises ning on muuhulgas olulised kasvu ja aju arengu jaoks. Lisaks kilpnäärmele sõltuvad joodist ka teised elundid.
Jood on oluline mikroelement, mida inimorganism peab toiduga omastama.
Jood on vajalik kilpnäärmehormoonide tootmiseks ja normaalseks kilpnäärme talitluseks, normaalseks energiavahetuseks, normaalseks kognitiivseks funktsiooniks, närvisüsteemi normaalseks talitluseks ning normaalse naha säilitamiseks.

ÜLEVAADE

Pro Iodine sisaldab väärtuslikku looduslikku joodi, mis on saadud North-Atlantic Seagreens® Ascophyllum nodosum’ist (vetikaliik) – kombineerituna kõrgekvaliteedilise astaksantiiniga, mis on korjatud magevee mikrovetikatest Haematococcus pluvialis. Üks päevane annus (1 kapsel) sisaldab 150 mikrogrammi joodi ja 200 mikrogrammi astaksantiini.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

Seagreens® Ascophyllum nodosum (47,8%). Täiteaine: mikrokristalne tselluloos. Glasuuriaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 1); naatriumalginaat; Haematococcus pluvialise ekstrakt (1,8%)

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Võtke 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta vahetult enne sööki. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS-Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Seagreens® Ascophyllum nodosum(sõlmeline merevetikas), millest jood
214 mg
150 µg
100
Haematococcus pluvialise ekstrakt, millest astaksantiin
8 mg
200 µg

Naatriumalginaat (pruunvetikatest)
50 mg

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Content missing

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top