fbpx

Pro JOD

33,00  sisaldab KM

Looduslik joodiallikas merevetikatest: Pro Jod tarnib väärtuslikku looduslikku joodi Põhja-Atlandi võsast (Seagreens® Ascophyllum nodosum ) ja kõrgekvaliteedilist astaksantiini verevihmavetikast Haematococcus pluvialis .

  • looduslik jood Põhja-Atlandi knotweedist
  • pluss väärtuslik astaksantiin verevihma vetikatest
  • Kvaliteetne vetikatooraine jätkusuutliku ja saasteainete suhtes testitud kvaliteediga
  • kilpnäärme, energiavahetuse, närvisüsteemi ja kognitiivse funktsiooni jaoks
  • Endine toote nimi: Pro Iodine

kogus 150 kapslit

       

Kirjeldus

Jood: alahinnatud mikroelement

Kui enamik inimesi mõtleb joodile, mõtlevad nad kilpnäärmele ja jodeeritud lauasoolale. Kuid vaevalt keegi teab, et naise rind suudab talletada rohkem joodi kui näiteks kilpnääre. Paljud kehaorganid toetuvad mikroelemendile, mis on mineraal , mistõttu võib joodipuudus tervist mitmel viisil mõjutada. Jood on oluline mikroelement. Keha vajab seda vaid väikestes kogustes, kuid ta ei suuda ise toota seda vähest, mis tal on, ta peab seda saama joodi sisaldavatest toiduainetest.

Suurem osa joodi leidub ookeanides, samas kui pinnas on suhteliselt joodivaene. Puu-, teraviljad ja köögiviljad sisaldavad seetõttu vaid väikeses koguses joodi. Loomasööda joodirikastamise tõttu on osakaal loomsetes toiduainetes, nagu munad ja piim, suurem kui varem. Peamised tarnijad on aga vetikad ja merekala. Joodipuuduse sümptomid on väga erinevad, seega tasub oma toitumisele pilk peale visata ja võib-olla võtta ka joodikapsleid toidulisandina.

Tervisealased väited:

jood

  • aitab kaasa kilpnäärmehormoonide tootmisele ja kilpnäärme talitlusele.
  • toetab energia ainevahetust.
  • soodustab kognitiivset funktsiooni.
  • toetab närvisüsteemi talitlust.
  • aitab kaasa naha säilimisele.

ÜLEVAADE

Jood on oluline mikroelement ja kilpnäärmehormoonide ehitusplokk, mis reguleerib paljusid kehas toimuvaid protsesse. See on oluline organismi energiavahetuseks, kognitiivseks töövõimeks, närvisüsteemi talitluseks, terve naha säilitamiseks ja laste normaalseks kasvuks. Tipptarnijad tulevad merest: merekala, mereannid – ja eriti vetikad.

Kõik Pro Jodi vetikate toorained on kvaliteetsed ja kahjulike ainete suhtes rangelt testitud.

Looduses leidub joodi suurtes kogustes peaaegu eranditult meres. Merevetikad on rikkaim allikas: nad suudavad akumuleeruda oma rakkudesse suures kontsentratsioonis merevees lahustunud joodiühendeid. TISSO Pro Jodis sisalduv jood pärineb sõlmelisest merevetikast Ascophyllum nodosum , mis on Atlandi ookeani põhjaosas levinud pruunvetikatüüp, mis kasvab kivistel rannikualadel ja võib kasvada kuni mitme meetri pikkuseks.

Meie tooraine Seagreens® Ascophyllum nodosum (sõlmeline pruunvetikas) on korjatud kontrollitud ja ökoloogiliselt jätkusuutlikust looduslikust kollektsioonist ning see on sertifitseeritud vastavalt Nutritious Food Seaweed Standardile.

eri vihmavetikad ( Haematococcus pluvialis ) on peamine looduslik astaksantiini allikas – karotenoid, mis vastutab nendest vetikatest toituvate koorikloomade punase värvumise eest. Astaksantiini abil suudavad verivihmavetikad ellu jääda ka rasketes keskkonnatingimustes. Veepuuduse, toitainete puuduse või liigse päikesevalguse korral lülitavad rohelised vetikad fotosünteesi välja, lähevad puhkeolekusse ja toodavad suures koguses astaksantiini, et kaitsta end UV-kiirguse ja oksüdatsiooni eest.

TISSO projodis sisalduv astaksantiin on mikrokapseldamisega usaldusväärselt kaitstud välismõjude (oksüdatsiooni) eest ja on seetõttu eriti stabiilne.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisosad:

Seagreens® Ascophyllum nodosum (47,8%). Täiteaine: mikrokristalne tselluloos. Glasuuriaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kesta suurus 1); naatriumalginaat; Haematococcus pluvialise ekstrakt (1,8%)

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS

Võtke 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga. Parim on võtta vahetult enne sööki. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust.
MÄRKUS-Toidulisandeid ei tohiks kasutada tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise ning tervislike eluviiside asendajana. Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANORM

Koostisosad Päevase annuse kohta% NRVs
Seagreens® Ascophyllum nodosum(sõlmeline merevetikas), millest jood
214 mg
150 µg
100
Haematococcus pluvialise ekstrakt, millest astaksantiin
8 mg
200 µg

Naatriumalginaat (pruunvetikatest)
50 mg

 

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top