Pro INTEST

36,00  sisaldab KM

Pro Intest – looduslikud mõruained seedimise toetuseks
sisu: 100 ml

 

Tootekood: 1110 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Pro Intest on klassikaline ürdibitter, mis ühendab 13 väärtuslikku ürti, et toetada seedimist, vähendada puhitusi ja tuua pärast sööki kergema enesetunde. Mõruained aktiveerivad seedimist loomulikul viisil ja aitavad ohjata söögiisu ning magusaisu.

Miks valida Pro Intest?

  • 13 traditsioonilist ürti, rikkad looduslike mõruainete poolest
  • Toetab seedimist ja vähendab raskustunnet pärast sööki
  • Võib aidata vähendada näksimis- ja magusaisu
  • Valmistatud kvaliteetse alkoholiga, ilma kunstlike lisaaineteta
  • Saadaval ka alkoholivaba versioon

Pro Intest on ideaalne igapäevane tugi seedimisele – eriti pärast rikkalikke toidukordi või kui soovid loomulikku abi söögiisu tasakaalustamiseks.

ÜLEVAADE

Miks on mõruained vajalikud?Nad on looduslikud abistajad seedimisele ja ainevahetusele.
Mõruained kuuluvad sekundaarsete taimsete ainete rühma, mida nimetatakse ka fütotoitaineteks. Neid võib leida väga erinevatest taimedest, kuid neil on üks ühine joon: tunnete nad ära nende kibeda maitse järgi. Kui me võtame sisse kibedaid aineid, käivitavad need seedeahelreaktsiooni. Meie suus olevad kibedad retseptorid tagavad koheselt suurenenud sülje tootmise, parandades seeläbi seedimist isegi närimise ajal. Seejärel stimuleeritakse maos, maksas, sapipõies ja kõhunäärmes edasiste seede sekretsioonide vabanemist, et toit saaks paremini seeditud. See kiirendab ka ainevahetusprotsesse ja saasteaineid saab optimaalsemalt ära transportida. Mõruained võivad aidata ka kõrvetiste korral, mis võivad kiirenenud seedimise tõttu sageli tekkida pärast rasket sööki või rohket kohvitarbimist.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

KOOSTISOSAD
Joogivesi 68%; etanoolne ürdiekstrakt (papaia lehed; oliivilehed; must pähkel; koirohi; nelk; ingver; kadakamarjad; kvaasipuu; emajuur; võilill; iisopi ürt; punane ristik; tüümian) 32%

SOOVITATAV PÄEVANE ANNUS
Võtke Pro Intest alati koos vee, mahla või viljalihaga ca. 10 minutit enne iga sööki.
Soovitame tarbida kuni 3 x 30 tilka lahjendatud kujul päevas. Seennakkuste või parasiitidega nakatumise korral kasutage toodet minimaalset 8 nädalat.
MÄRGE

Toidulisandit mitte kasutada tasakaalustatud ja mitmekesise toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning elada tervislikult.
Palun hoidke toodet jahedas ja kuivas kohas valguse eest kaitstult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Toote säilivusaeg on märgitud korgile.

TOOTJA

TOOTJA

TISSO Naturprodukte pakub kõrgekvaliteedilisi toidulisandeid – ühendades looduse parimat ja Saksa kvaliteeti.
Alates ettevõtte asutamisest 1999. aastal on nad oma tooteid arendanud ja tootnud Sauerlandi piirkonnas Wendenis. Kõik valemid on osa terviklikust toitumiskontseptsioonist – teaduslikult põhjendatud ja terapeutilises praktikas välja kujunenud.

Tisso Naturprodukte GMBH

Eisenstrasse 1. D-57482 WENDEN

www.tisso.de

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top