fbpx

Salvestrol Platinum kapslid

56,00  sisaldab KM

Toidulisand, mis sisaldab salvestrole. Salvestrolid toetavad kahjustunud rakkude elimineerimist ja paljude terviseprobleemide ennetamist ning parandamist.

Tootekood: 1127 Kategooria:

Kirjeldus

Salvestrolid on uus looduslike ühendite klass, mida võib toiduga ohutult süüa. Need on tervise jaoks oluliste fütotoitainete (taimsetest ühenditest) alamrühm, mida keha ei saa ise toota ja seetõttu tuleb neid väljaspoolt varustada. Neid on tuvastatud paljudes puuviljades, maitsetaimedes ja köögiviljades.

Salvestroole kasutatakse keha loomuliku rakutsükli reguleerimisprotsessi osana. Salvestrolid toetavad kahjustatud rakkude elimineerimist ega kahjusta normaalseid rakke. Neid aktiveerib ensüüm CYP1B1, mida leidub ainult kahjustatud rakkudes. CYP1B1 puudub normaalsetes tervetes rakkudes, seetõttu ei avalda salvestroolid neile mingit mõju, ja samas aitavad nad kahjustatud rakkudest lahti saada.

Tsütokroom P450 1B1 (CYP1B1) on ekstrahepaatiline ravimeid lagundav ensüüm. Hiljutised edusammud Dana-Farberi vähiinstituudis on näidanud, et CYP1B1 ekspresseeritakse üle kõigis primaarsetes inimese kasvajates ja normaalsetes kriitilistes kudedes ekspresseeritakse minimaalselt. See leiutis pakub meetodeid nii CYP1B1 ekspresseerivate rakkude immunoterapeutiliseks sihtimiseks kui ka selle lähenemisviisi edenemise jälgimiseks.
Seda tehnoloogiat saab kasutada kas olemasolevate vähivormide (sealhulgas põie-, aju-, käärsoole-, kopsu- ja neeruvähi) raviks või profülaktilise meetmena, et vältida haiguse esinemist või kordumist riskirühma kuuluvatel patsientidel. Mõlemal juhul põhineb immunoteraapia algselt antigeeni esitlevatel rakkudel, mis võtavad endasse ja töötlevad valgu- või peptiidantigeeni CYP1B1; rida järgnevaid sündmusi viib tsütotoksiliste T-lümfotsüütide (CTL) aktiveerumiseni, sihtrakkudeks, mis ekspresseerivad antigeeni, paljunevad ja tapavad.
Ravi edenemist saab jälgida, vastandades CYP1B1-spetsiifilisi CTL väärtusi eelvaktsineeritud (või eelnevalt ex vivo meetoditega stimuleeritud) oleku väärtustega.

ÜLEVAADE

Salvestrooli ametlik määratlus on “looduslik eelravim, mis sisaldab toite ja millel on uudismoodustiste vastased omadused”. Salvestroolide iseloomulik tunnus aktiveeritakse ainult vähirakkudes, põhjustades nende vähenemise või hävinemise. Moodustiste vastane toime ei põhine nendes taimedes endas leiduvatel keemilistel ühenditel, vaid need muunduvad vähirakkudes, mis on põhjustatud spetsiifilise ensüümi olemasolust. Seetõttu räägime raku kaitsvast toimest lisaks antioksüdantidele.

Nüüd on teadlased tuvastanud, et teatud koguses vähirakke moodustub meie kehas, kuid enamik neist hävib enne pahaloomuliseks muutumist. Sellega seoses võivad salvestroole sisaldavad toidud olla vähktõve ennetamise peamiseks abiks. Vähiravis on enamikul praegustel keemiaravi meetoditel tõsised kõrvaltoimed. Seda seetõttu, et enamik vähiravimeid on rakulised mürgid, mis ei tee vahet vähirakkudel ja muud tüüpi tervetel rakkudel. Rakkudes aktiveeritavad salvestroolid pakuvad võimalikku moodustiste vastast ravi, põhjustamata teiste kõrgetasemeliste ravimeetodite kõrvalmõjusid.

See teave ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, ennetamiseks, raviks ega ravimiseks. Arstiabi saamiseks pöörduge kvalifitseeritud tervishoiutöötaja poole.

KOOSTIS JA TARBIMISSOOVITUSED

Koostisained- patenteeritud segu tsitruseliste ekstraktidest, (Citrus reticulata/Citrus aurantium), viinamarjaseemnetest (Vitis vinifera) ja kõrvitsapulbrist (Cucurbita maxima). Kapsli kest: hüpromelloos.

Algannus 6 kapslit päevas. Säilitusannus 2 kapslit päevas.

See teave ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, ennetamiseks, raviks ega ravimiseks. Arstiabi saamiseks pöörduge kvalifitseeritud tervishoiutöötaja poole.

TOOTJA

CRM@NaturallyPureProducts.com

LOODUSLIKU PUHASTE TOODETE RÜHM
Tallinn mnt 22, Rapla, Rapla vald, Raplamaa, 79512, Eesti

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top