Apteegikaane kasutatakse glaukoomi, südame isheemiatõve, tromboflebiidi, veenilaiendite, hemorroidide, gangreeni, südame-veresoonkonnahaiguste, vererõhuprobleemide, hormonaalsete häirete, liigesevalu, peavalu, naiste hormonaalsete häirete, impotentsuse ja unetuse korral.

Kaanidega tervendamine on looduslik meetod, mis võidab järjest rohkem poolehoidjaid.

Kaan on väga tähtis “ravimite vabrik”, sest viib nahakülge haakudes verre sadakond bioloogilist ainet. Üks tähtsamaid neist on hirudiin – valgulise koostisega aine, mis vähendab vere hüübimist.

SOOVIN KAANIRAVI

Kaaniravi protseduur 20.- , lisandub kaani tükihind 5.-
☎ helista telefonil 53 47 15 32

Kaaniravi teenust osutab Biokliiniku ruumides Factorial OÜ reg nr 11232469. Teenust osutab hiruterapeut Jelena Uvarova.

Kaaniravi määratakse inimesele pärast läbivaatust vaid vajadusel. Kaaniravi ei saa kasutada aneemia, hemofiilia ehk veritsustõve, raseduse, ägeda infektsiooni ega kõrge palaviku korral.

Ravimiseks kasutatakse litsentseeritud ja karantiini läbinud apteegikaane. Hirudoterapeut otsustab kaanide paigutuse, arvu ning raviseansside arvu.

Kaaniravi meelespea

Kaaniravile tulles peab nahk olema puhas, peske ennast lasteseebiga. Eelnevalt ei tohi kasutada salve, kreeme ja parfüüme. Vahetult enne kaaniravi ei tohi suitsetada ja tarbida alkoholi.

Päev enne ja pärast kaaniravi ei tohi kasutada verevedeldajat.

Kaanid on palju kasulikumad kui arvata võib

Kaanid on kasulikud paljude tervisehädade korral, näiteks takistavad nad trombide teket, normaliseerivad vererõhku, alandavad vere kolesteroolitaset, takistavad põletikuliste protsesside arengut ja suurendavad organismi vastupanuvõimet. Trombide vältimine on tähtis näiteks veresoonte lupjumise korral.

REGISTREERU VASTUVÕTULE

Kaaniravi protseduur 30.- , lisandub kaani tükihind 6.-
☎ 53 47 15 32