Uskumatu, kuidas arvutiprogrammil põhinev terviseuuring – bioresonantsdiagnostika – aitab tuvastada haiguste tagamaid isegi siis, kui tavameditsiin enam vastuseid ei leia!
Biokliinikus ja Loodus Biospas teeb bioresonantsdiagnostikat Dr. Natalia Trofimova, kes on hingelt pühendunud inimeste aitamisele ja tervise tagasi toomisele. “Nii palju, kui end mäletan, tahtsin saada arstiks – ravisin juba lapsena sugulasi,” naeratab tohter, kui kohtume intervjuuks tema töölaua taga.
20 aastat töötas ta tavameditsiinis, oli jaoskonna arst, osakonnajuhataja, arst-konsultant. Järjest enam adus, et inimese tervise kohta on vaja teada saada enamat. On vaja teada, miks konkreetsel inimesel tekib just konkreetne haigus.
“Tänapäeval on rohkesti erinevaid uuringuid ja meetodeid. Diagnoos pannakse tavaliselt kokku patsiendi kaebuseste, anamneesi ja uuringute tulemusena. Aga vahel on patsiendil uuringud ja proovid normis, kuid kaebused kestavad ikka edasi.”
Neid tervise väljakutseid, mis ei kajastu tavameditsiini proovide kaudu, saab mõõta bioresonantsdiagnostikaga. Diagnostika näitab ära organismi nõrgad kohad ning selle kaudu diagnoosib arst inimese haiguse põhjust paremini.
“Inimese vereproov on veel normis ning tavaarst ütleb, et kõik on normis, aga patsient küsib, et miks mul siis kõht valutab? Bioresonantsdiagnostika annab võimaluse teha patsiendi jaoks komplektne, individuaalne lähenemine teatud valule, teatud probleemile, millele muidu ei leita seletust,” selgitab Dr. Trofimova.
Ta tunneb bioresonantsdiagnostikat tehes sügavat missiooni tunnet. “Kui olen arst, siis kuidas teistmoodi! Inimene tuleb minu juurde, et abi saada. Ja abi saadakse, sest tullakse tagasi. Bioresonatsdiagniostika aitab inimese seisundi üle vaadata ning vastavalt sellele jätkan inimese jälgimist ja ambulatoorset ravi.”
Päris toredad on need Biokliiniku kliendid, kes käivadki aastas korra või kaks, öeldes siiralt ja südamest: “Doktor, ma usun teid, vaadake mind selle aparaadiga üle, siis elan rahulikult edasi ja tean, et tervis on korras!”
Mõnelegi annab bioresonantsdiagnostika tagasi rahuliku une, sest tervisest on pärast seda selgem pilt!
Kuidas diagnostika käib?
Dr. Trofimova: “Kui inimene tuleb terviseprobleemiga, siis uurin, mis kaebused ja probleem tal on. Kasutan bioresonantsdiagnostikat, et saada organite kohta vajalikku informatsiooni. Alustasin sellega väga ammu, kui õppisin hiina meditsiini.”
Hiina meditsiinis käib diagnostika meridiaanide kaudu. Igal meridiaanil on oma kontrollpunktid, mille abil inimest “lugeda” (samamoodi kasutatakse Ayurveda meditsiinis diagnoosimisel pulssi). Hiina meditsiini õppimise kaudu leidis Dr. Natalia Trofimova üles Dr. Reinhard Volli loodud diagnostika.
Dr. Reinhard Voll on arst-teadlane, bioresonantsseadme looja, kes hakkas kasutama hiina meridiaanide punkte ja avastas ise uusi punkte homöopaatia kaudu. Ta hakkas oma seadme abil mõõtma inimkeha oluliste punktide elektrilist takistust ja selle järgi diagnoosima tervislikku seisundit.
Dr. Trofimova: “Meie organismis on biovool, mis liigub kanalite kaudu. Mõõtes biovoolu teatud kontrollpunktis, saame teada, mis sagedusel organ töötab ja võime võrrelda seda normväärtustega.”
Palju kontrollpunkte leidub inimesel talla all ja kätes. Bioresonantsdiagnostikas paneb arst talla alla ja annab kätte elektroodid, peaelektroodid paigutab otsmikule. Kehal olevaid kontrollpunkte puudutab arst spetsiaalse anduriga.
“Impulssi, mis tuleb elektroodidest, inimene ise ei tunne – see on nii väike impulss ning selle kaudu saame mõõta punktide elektrisagedust, mis peegeldab organite funktsionaalset seisundit.”
Mõõtes läbi kontrollpunktid, lähevad andmed arvutiprogrammi. Seal on olemas normväärtused ehk andmed terve inimese kohta. Kui mõõdetud andmed jäävad normi, on patsiendi tervis korras.
Iga organil on oma normaalne sagedus – bioresonants ehk elektromagnetsagedus. Kui teatud tsoonides tekivad patogeensed elektromagnetsagedused, tähendab see, et selle tsooni organites tekib funktsionaalne häire. “Kui näiteks südamekanalis või kopsukanalis on sagedus, mis peaks olema normaalne, hoopis kõrgenenud või alanenud, siis selle järgi me saame ära hinnata, kas südame või kopsude töö on üle koormatud või alafunktsioonis,” selgitab Dr. Trofimova.
Üle vaadatakse kõik keha süsteemid
Bioresonantsdiagnostika annab ülevaate kogu keha funkstioneerimisest. Programm käib läbi kõik organismi süsteemid. Inimene saab selge pildi, kuidas töötab tema vereringe, kopsusüsteem, seedeorganid, hormonaalne süsteem, lihas-luukonna ja sidekoe süsteem, kuse- ja suguelundite süsteem, lümfisüsteem, ajusüsteem ja endokriinsüsteem. Lisaks näitab selgroolülide seisundit – kas on diskide vahel ladestusi või kõhredel kahjustusi.
Bioresonantsdiagnostika annab inimese probleemi kohta andmed, mida on vaja edasi vaadata. “Minule kui arstile on väga tähtis see, et ma saan antud meetodiga ära hinnata patsiendi organismi nõrgad kohad. Ja siis juba kokku viia arvutiprogrammi tulemused inimese probleemide ja kaebustega. Enamuses on asjad kokku läinud.”
Hiljuti käis bioresonantsdiagnostikas patsient, kes kaebas iiveldust, kõhugaase, mitte stabiilset väljaheidet ja oli selle käes vaevelnud juba kolm kuud. Dr. Trofimova: “Kui vaatasime tema uuringu tulemusi, selgus sapipõie talitlushäire. Saatsin ta täiendavalt ultraheliuuringule, mis näitas, et patsiendil on sapikivid.
Me muutsime patsiendi dieeti nii, et võtsime menüüst välja toiduained, mis soodustasid gaaside teket. Pärast toidutalumatuse testi tuli välja, et sealiha ja piimatoodet talle ei sobinud. Juba nädalase dieedi järel kaebused taandusid. Kohe ei pidanud operatsioonile minema. Hetkel jätkab dieetraviga.”
Juunis tuli vastuvõtule ülekaaluline noormees, kelle probleem olid mädased vistrikud. Vistrike sügamisest olid tekkinud sügavad haavad. Ta võitles juba aasta selle probleemiga.
Dr. Trofimova: “Diagnostika näitas probleemi seedetraktis ja tegu oli ka toidutalumatusega. Tehtud toidutalumatuse testi järgi hakkas patsient pidama dieeti, mille tulemusena lööve kehalt taandus. On ainult nahakahjustus sellest, mis oli enne olnud. Ootamatuks plussiks kaotas noormees selle ajaga ka kaalu.”
Vau – isegi aurat saab mõõta!
Tihti ei tea inimene oma haiguse tagamaid ja põhjused võivad olla erinevad. Näiteks tuleb patsient nahaprobleemiga, aga haiguse põhjus võib olla seedimises, hormonaalses süsteemis või hoopis närvisüsteemis. Diagnostika näitab õige suuna – mida teha ja kuhu edasi liikuda.
Või tuleb inimene väga tugevas depressioonis. “Me ei vaata konkreetselt seratoniini taset veres, aga saame mõõta energeetilist seisundit,” toob Dr. Natalia Trofimova esile diagnostika huvitava nüansi. Energeetilise seisundi võib ära mõõta aurogrammi abil – aurogramm on nagu pilt aurast.
Vanusest tulenevalt võib aura muutuda. Vanemal inimesel ei vibreeri organid sellise sagedusega nagu noorel inimesel. Mõnikord peegeldab aurogramm lihtsalt organite nõrkust. “Aurogrammi kaudu saame vaadata, kas organism vananeb vastavalt oma vanadusele või on tal vananemise koefitsent kiirem ja ta vananeb kiiremini,” selgitab Dr. Trofimova.
Inimese aura peegeldab organite funktsionaalset seisundit. Ühtegi sarnast aurat ei ole olemas. Ka ühe inimese aura on erinevatel aegade erinev – vahel on inimene rohkem ärritunud või halvasti maganud, see mõjutab aurat.
Vestlusest Dr. Trofimovaga saab veelgi kinnitust sellele, et inimese tervise erinevad tasandid on omavahel seotud – koos toimivad nii füüsiline kui psühhosomaatiline seisund, nii keha kui peenkeha aura. Ja seda üldseisundit saab uudistada just läbi bioresonantsdiagnostika!