Laseriga karvade eemaldamine on protseduur, mille käigus eemaldatakse soovimatud karvad laserimpulsiga ilma ümbritsevat kudet kahjustamata. Protseduur viiakse läbi laseriga. Laser on seade, mis fokusseerib valguskiirte komplekti. Tänu seadmes olevale objektiivile koondatakse valgus kiiresti. Laserkiir mõjutab karvades olevat pigmenti – melaniini. Laserkiir tungib läbi karvades oleva pigmendi – melaniini, hävitades karvafolliikuli ja seeläbi ka “juureprobleemi”. Just dioodlaserit lainepikkusega 808nm peetakse “karvaeemalduse kuldstandardiks”, sest see sobib peaaegu igat tüüpi nahale ja karvadele.

Mitu protseduuri on soovitud tulemuse saavutamiseks vaja? Millest see oleneb?

Iga inimene on erinev ja ühest vastust pole. Täielikuks karvade eemaldamiseks on tavaliselt vaja läbida kuur, mis koosneb 5-10 korrast, umbes kord kuus. Karvakasvu faas kestab olenevalt piirkonnast umbes 4-6 nädalat. Laserkiirgus mõjutab karvu, mis on aktiivses kasvufaasis. Korraga on umbes 20% selle piirkonna karvadest aktiivses kasvus. Laserkarvaeemalduse efektiivsus sõltub karva värvist ja tugevusest, mida tumedam ja tugevam karv ning heledam nahk, seda parem on tulemus. Laserkiirgus ei eemalda nahalt halle ja blonde karvu.

Milline peaks olema laserkarvade eemaldamise protseduuride intervall?

Hoolitsuste vaheline intervall peaks olema 4-6 nädalat, olenevalt ravitavast piirkonnast. Hoolitsuse täpne kestus ja intervall määratakse individuaalsel konsultatsioonil spetsialistiga. Seda sagedamini tehes on võimatu saavutada soovitud tulemust, kuna laserkiirgus mõjutab karvu, mis on ainult aktiivses kasvufaasis. Iga protseduuriga peaks soovimatuid karvu vähem olema. Kuuri lõpus võib hooldusintervalle pikendada, kui tunnete, et karvu on vähe või üldse mitte. Kui soovitud tulemus on saavutatud, tuleb protseduuri korrata kuue kuu pärast, et mõju säiliks.

Kas karvade kasv peatub jäädavalt?

Ei, karvade kasv ei peatu kunagi inimkehas. Laseriga karvade eemaldamine on aga kõige vastupidavam karvade eemaldamise meetod. Uued karvad, mis võivad kasvama hakata, on üksikud, õhukesed ja heledad. Karvade kasvu mõjutab tugevalt organismi hormonaalne tasakaal. Niisiis võivad uued karvad tekkida pärast hormonaalseid muutusi kehas (rasedus, imetamine, menopaus). Soovitud tulemuse säilitamiseks tuleks protseduuri korrata iga 6 kuu tagant.

Millal ilmneb laserepilatsiooni mõju?

Laseriga karvade eemaldamise mõju muutub märgatavaks 10-14 päeva pärast protseduuri, kui karvad hakkavad töödeldud alal järk-järgult välja langema.

Laseriga karvade eemaldamise vastunäidustused, mille puhul protseduuri ei tehta, on: nahahaigused, herpeetiline lööve, veenilaiendite rasked vormid, südame-veresoonkonna haigused dekompensatsiooni staadiumis (näiteks suhkurtõbi), onkoloogilised haigused, ägedad nakkushaigused, põletikud. , viirushaigused, epilepsia, (kui protseduur tehakse kaelal), veritsushäired, antikoagulantide kasutamine, kolloidsed/hüpertroofsed armid, valgustundlikkusravimite kasutamine, külmaallergia, protseduuri talumatus, isotretinoiini kasutamine viimase 6 kuu jooksul , rasedus ja imetamine viimase 2 nädala jooksul, keemiline koorimine viimase 2 nädala jooksul

Miks laseriga karvade eemaldamine?

Laseriga karvade eemaldamise protseduur on valutu.

Kontaktjahutusega laser muudab protseduuri absoluutselt valutuks.

See on kiire

Kaenlaalused, ülahuul, kulmud, põsed või lõug – kestab umbes 10 minutit.

Laseriga karvade eemaldamise protseduur on taskukohane.

LaserSecreti karvade eemaldamise hooldus on soodsam kui igakuine karvade eemaldamine või sära andev hooldus.

REGISTREERI SIIN!

☎ 5590 8822