Laserepilatsioon on protseduur, mille käigus eemaldatakse soovimatud karvad laserimpulssi abil, kahjustamata ümbritsevaid kudesid. Protseduur teostatakse laseri abil. Laser – on seade, mis eraldab fokuseeritult valguskiirte kogumikku. Tänu seadmes olevale läätsele valgus koondub kiireks. Laserkiir toimib karvas olevale pigmendile – melaniinile. Laserkiir tungib karvas olevasse pigmenti – melaniini, hävitades karvafolliikuli ning sellega ka „juurprobleemi“. Just diood-laserit, mille lainepikkus on 808nm, peetakse „epilatsiooni kuldseks standardiks“, kuna see sobib pea kõigile naha- ja karvatüüpidele.

Mitu protseduuri on vaja, et saavutada soovitud tulemus? Millist see oleneb?

Iga inimene on individuaalne ning ühtset vastust ei ole. Karvade täielikuks eemaldamiseks on üldjuhul tarvis läbida kuur, mis koosneb 5-10 korrast, sagedusega umbes kord kuus. Karva kasvufaas kestab umbes 4-6 nädalat olenevalt piirkonnast. Laserkiirgus toimib karvale, mis on aktiivses kasvufaasis. Korraga on piirkonnas umbes 20% karvadest aktiivses kasvufaasis. Laserepilatsiooni efektiivsus sõltub karva värvusest ning tugevusest, mida tumedam ja tugevam on karv ja heledam nahk, seda parem on tulemus. Laserekiirgus ei eemalda halle ning nahast heledamaid karvasid.

Milline peab olema intervall laserepilatsiooni protseduuride vahel?

Protseduuride vahe peaks olema 4-6 nädalat, oleneb töödeldavast piirkonnast. Täpsem kuuri pikkus ning intervall selgub individuaalsel konsultatsioonil spetsialistiga. Tihedamini tehes ei ole võimalik saavutada varem soovitud tulemus, kuna laserkiirgus mõjub karvadele, mis on ainult aktiivses kasvufaasis. Iga protseduuriga peaks soovimatuid karvu jääma vähemaks. Kuuri lõpus võib protseduuri vahesid pikendada, kui Teile tundub, et karvu on vähe või ei ole üldse. Kui on saavutatud soovitud tulemus, peaks kordama protseduuri kord pooles aastas, et toetada efekti.

Kas karvade kasv peatub igaveseks?

Ei, karvade kasv ei peatu inimese kehas kunagi. Küll aga karvade eemaldamine laseri abil on kõige pikaajalisema efektiga karvaeemaldusmeetod. Uued karvad, mis võivad hakata kasvama, on üksikud, õhukesed ning heledad. Karvade kasv on mõjutatud tugevalt hormonaalsest tasakaalust organismis. Seega uued karvad võivad tekkida pärast hormonaalseid muudatusi organismis (rasedus, imetamine, menopaus). Toetamaks soovitud tulemust peaks kordama protseduuri kord 6 kuu järel.

Millal saabub laserepilatsiooni efekt?

Laserepilatsiooni mõju muutub nähtavaks 10-14 päeva pärast protseduuri, kui karvad hakkavad järk-järgult välja langema töödeldud piirkonnas.

Laserepilatsiooni vastunäidustused, mille korral protseduuri ei teostata, on järgmised: nahahaigused, herpeslööve, veenilaiendite rasked vormid, südame-, veresoonkonna haigused dekompensatsiooni staadiumis (nt diabeet), Onkoloogilised haigused, ägedad nakkushaigused, põletikud, viirushaigused, epilepsia, krambid anamneesis, kilpnäärme suurenemine (kui protseduuri tehakse kaelale), verehüübimishäired, antikoagulantide kasutamine, kolloidsed/hüpertroofilised armid, fotosensitiivsete ravimite kasutamine, külmaallergia, protseduuri mitte taluvus, isotretinoiini kasutamine viimase 6 kuu jooksul, Rasedus ja imetamine viimase 3 kuu jooksul, keemilised koorimised viimase 2 nädala jooksul toimealas

Miks laserepilatsioon?

  • Laserepilatsiooni protseduur on valutu

Kontaktiga jahutatud laser võimaldab protseduuril olla täiesti valutu.

  • See on kiire

Kaenlaalused, ülahuul, kulmud, põsed või lõug – umbes 10 minutit.

  • Laserepilatsiooni protseduur on taskukohane

LaserSecret’i karvade eemaldamise protseduur on taskukohasem kui igakuine karvade eemaldamine või shugarimise protseduur.

BRONEERI AEG SIIN!

☎ 5590 8822