Kuidas diagnoos tehakse?

Dr. Reinhard Voll on arstiteadlane, bioresonantsaparaadi looja, kes mõõtis oma seadmega inimkeha oluliste punktide elektritakistust ja kasutas seda haiguste diagnoosimisel.

Kontrollpunktide kaudu mõõtmisel sisestatakse andmed arvutiprogrammi. Seal on standardväärtused, st. andmed terve inimese kohta. Kui mõõdetud andmed jäävad normaalseks, on patsiendi tervis korras.

Igal organil on oma normaalne sagedus – bioresonants- ehk elektromagnetsagedus. Kui teatud tsoonides esinevad patogeensed elektromagnetilised sagedused, tähendab see, et selle tsooni organites on funktsionaalne häire. Näiteks kui südames või kopsudes on sagedus, mis peaks olema normaalne, kõrge või madal, siis saame hinnata, kas süda või kopsud on ülekoormatud või alatalitluses.

Soovin teha diagnostikat

☎ 53 47 15 32

Bioresonantsdiagnostika annab aimu kogu organismi toimimisest. Programm läbib kõik kehasüsteemid. Inimene saab selge ettekujutuse, kuidas toimivad tema vereringesüsteem, kopsusüsteem, seedesüsteem, hormonaalsüsteem, luu-lihas- ja sidekoesüsteem, kuse- ja reproduktiivsüsteem, lümfisüsteem, ajusüsteem ja endokriinsüsteem. Lisaks näitab see selgroolülide seisukorda – kas ketaste vahel on ladestusi või kõhrekahjustusi.

«Bioresonantsdiagnostika annab andmeid inimese probleemi kohta, mis vajab edasisi lahendusi. Minu kui arsti jaoks on väga oluline, et saaksin seda meetodit kasutades hinnata patsiendi nõrku kohti. Siis saan võrrelda arvutiprogrammi tulemusi inimlike probleemide ja kaebustega.” Dr Natalia Trofimova, kliiniline arst 40-aastase kogemusega.

Kui põhjus on teadmata

Uskumatu, kuidas arvutipõhised terviseuuringud – bioresonantsdiagnostika – aitavad tuvastada haiguste põhjuseid ka siis, kui traditsiooniline meditsiin enam vastuseid ei leia!

TULEN VASTUVÕTULE

Bioresonantsdiagnostika koos doktor Natalia Trofimovaga 70.-
☎ 53 47 15 32