Kuidas diagnostika käib?

Dr. Reinhard Voll on arst-teadlane, bioresonantsseadme looja, kes hakkas oma seadme abil mõõtma inimkeha oluliste punktide elektrilist takistust ja selle järgi diagnoosima tervislikku seisundit.

Mõõtes läbi kontrollpunktid, lähevad andmed arvutiprogrammi. Seal on olemas normväärtused ehk andmed terve inimese kohta. Kui mõõdetud andmed jäävad normi, on patsiendi tervis korras.

Igal organil on oma normaalne sagedus – bioresonants ehk elektromagnetsagedus. Kui teatud tsoonides tekivad patogeensed elektromagnetsagedused, tähendab see, et selle tsooni organites on tekkinud funktsionaalne häire. Kui näiteks südamekanalis või kopsukanalis on sagedus, mis peaks olema normaalne, kõrgenenud või alanenud, siis selle järgi me saame ära hinnata, kas südame või kopsude töö on üle koormatud või alafunktsioonis.

SOOVIN LÄBIDA DIAGNOSTIKAT

Bioresonantsdiagnostika koos Dr.Trofimova konsultatsiooniga €40.-
☎ 53 47 15 32

Bioresonantsdiagnostika annab ülevaate kogu keha funktsioneerimisest. Programm käib läbi kõik organismi süsteemid. Inimene saab selge pildi, kuidas töötab tema vereringe, kopsusüsteem, seedeorganid, hormonaalne süsteem, lihas-luukonna ja sidekoe süsteem, kuse- ja suguelundite süsteem, lümfisüsteem, ajusüsteem ja endokriinsüsteem. Lisaks näitab selgroolülide seisundit – kas on diskide vahel ladestusi või kõhredel kahjustusi.

“Bioresonantsdiagnostika annab inimese probleemi kohta andmed, millega on vajalik edasi tegeleda. Minule, kui arstile, on väga tähtis see, et ma saan antud meetodiga ära hinnata patsiendi organismi nõrgad kohad. Seejärel saan võrrelda arvutiprogrammi tulemusi inimese probleemide ja kaebustega.”: räägib üle 40-aastase staažiga kliiniline arst dr Natalia Trofimova.

Kui põhjus on teadmata

Uskumatu, kuidas arvutiprogrammil põhinev terviseuuring – bioresonantsdiagnostika – aitab tuvastada haiguste tagamaid isegi siis, kui tavameditsiin enam vastuseid ei leia!

TULEN VASTUVÕTULE

Bioresonantsdiagnostika koos Dr.Trofimova vastuvõtuga
☎ 53 47 15 32