Teie käisite esimest korda talvel koos sõbrannadega. Ilmselt meeldis, sest seekord tulite ka mitmekesi, koos ema ja teise sõbrannaga.

Jah, tulema ajendas esimene positiivne kogemus ja  professionaalne personal. Lisaks paastumisele on võimalik võtta mitmeid kasulikke, paastumist toetavaid protseduure. Kogu aeg on tegevust. Heas mõttes sunnitakse liikuma ja endaga tegelema, mis on tervisele väga vajalik. Kogu personal on toetav ja aitab paastule kaasa. See on väga harvanähtav kogemus.

Olite ka eelmine kord paastumas? Kuidas võrdlete esimest paastukogemust teise korraga?

Minu jaoks on mõlemad korrad läinud kergelt, terviseprobleeme ei ole olnud. Ka minu emal ja sõbrannal on enesetunne olnud väga hea. Esimesel paastukorral ühel sõbrannal oli kerge väsimus, kuid see oli tõesti väga kerge. Kogu paastumisprotsess on siin Looduses väga loomulik, sest kõik toetavad Sind.

Esimesel korral paastusite 5 päeva. Kuidas paastust väljusite?

Paastusin 5 päeva Looduses. Paastust väljusin kodus, et mõtestada kogu protsess enesejaoks lahti.

Kuidas sõbrannadel taastumine läks?

Neil läks väga hästi. Ka praegu igapäevaselt suhtleme, nad elavad kaasa ja tunnevad huvi kuidas meil praegu kaal langeb. Meil on tekkinud väike kogukond, kes elavad kaasa, kes peavad plaane millal uuesti tulla.

Siin on hea paastuda, sest kodus tekib tagasilangusi.

Kodus on igapäevaelu, mis nõuab oma osa.

Olen enda tervisekäitumist siiski palju muutnud, toiduportsud on väikesemad, ei söö hilja õhtul. Tegin ka toidutalumatuse testi. Siin olles saab teadlikumaks. Mõtled oma tervisekäitumise üle, loendute üle mida kuulasin Looduses. Meelde tulevad personali näpunäited.

Jälgite nüüd rangelt toitutalumatuse testi tulemusi?

Jah. Ka juurviljasupi puhul on siiski palju toiduaineid mida supi sisse panna ei tohi.

Tänan Teid  küsimustele vastamast ja ootame Teid taas tagasi.