fbpx

Mikrobioomi uuring (kodus)

145,00  sisaldab KM

Uuring annab informatsiooni teie soolestiku bakterite arvukuse kohta ning juhised, kuidas saavutada tasakaalustatud bakterite kooslus.

Test annab vastused:

• Milliseid baktereid soolestikus leidub?
• Kuidas soolestiku bakterid keha mõjutavad?
• Kas soolestikus leidub liigselt kahjulikke baktereid?
• Kas soolestiku bakterid soodustavad ülekaalu?
• Kas toitumine ja bakterite kooslus on tasakaalus või oleks vaja toitumisharjumusi muuta?
• Kuidas saavutada soolestiku bakterite tasakaalustatud kooslus?

Tootekood: 1073 Kategooria:

Kirjeldus

Hea tervise tagamiseks ja soovitud kehakaalu saavutamiseks on oluline mitmekesine ja tasakaalustatud mikrobioomi kooslus, mille aluseks on õige toitumine.  Häirunud mikrobioomi kooslus võib kaasa tuua erinevaid haigusi ja muid terviseprobleeme nagu ülekaal, seedeprobleemid, II tüübi diabeet jne. Soolestiku mikrobioomi analüüs võimaldab kujundada teadlikku toitumist ning aidata ennetada haigusi ja terviseprobleeme.

Mikrobioomi analüüs on lihtne. Test tehakse väljaheite proovist, mille saab mugavalt kodus võtta. Soovitav on tellida vähemalt kaks analüüsi. Esimene proov anda tavapärase toitumise juures ning teine pärast toitumisharjumuste ja elustiili muutmist 1-2 kuu jooksul, kuid mitte hiljem kui 6 kuud pärast esmast testi.

Tellimise järel saadame proovivõtukomplekti ja täpsed juhised proovi võtmiseks Teile lähimasse postipakiautomaati. Tulemused väljastame 15-20 tööpäeva jooksul alates proovi laborisse jõudmisest.

Soovitame peale testi tulemusi konsulteerida meie peaarstiga, kes aitab testi tulemustest paremini aru saada ning anda soovitusi edasisteks tegevusteks. Meditsiinilist konsultatsiooni osutab dr Natalia Trofimova lisaks ambulatoorsele vastuvõtule ka virtuaalsel teel.

Title

Go to Top