Kirjeldus
Võimas antioksüdant tervete rakkude jaoks: Astaksantiin on aine, mida mikrovetikad,( nagu näiteks Haematococcus pluvialis), koguvad suures koguses, kui nad puutuvad kokku tugeva päikesevalguse ja sellega kaasneva stressiga. Nii kaitsevad vetikad end astaksantiini abil kahjustuste eest. Samuti on astaksantiin võimeline kogunema kõigisse inimkeha rakkudesse. See suudab ületada nii vere-retina-barjääri kui ka vere-ajubarjääri, pakkudes kasu mõlemal pool. Üks tugevamaid antioksüdante, samuti oma põletikuvastaste omaduste tõttu, kasutatakse seda meelsasti. Astaksantiin kuulub karotenoidide gruppi, mis on sekundaarsete taimsete ühendite rühm. Mikrovetikad ladustavad seda ainet suures koguses, kui nad on tugeva päikesevalguse ja oksüdatiivse stressi all. Samuti saavad inimkeha rakud koguda seda väärtuslikku astaksantiini, et nahas ja silmades kasutada oma antioksüdantseid omadusi.
Üks uuring* astaksantiini pikaajalise tarbimisega on näidanud, et see tekitas loodusliku UV-kaitse. Lisaks paranes naha elastsus ja niiskusesisaldus. Seega on loogiline, et astaksantiin võib toimida loodusliku päikesekaitsevahendina. Kuid selleks on vaja aega, seega on mõistlik alustada astaksantiini varajast manustamist. Loodus ei tee midagi ilma põhjuseta. Seetõttu kasutame taimset allikat, mis pakub eriti suuri koguseid astaksantiini looduslikus kompleksis: mikrovetikas Haematococcus pluvialis. Kasu saamiseks looduse sünergiast.
Paljud sarnased tooted sisaldavad odavaid taimeõlisid, nagu näiteks päevalilleõli. Rafineeritud taimeõlide probleem on see, et need oksüdeeruvad tööstusliku töötlemise käigus, andes seeläbi kehale vabu radikaale. Just neid vabu radikaale saad sa vähendada selliste antioksüdantidega nagu astaksantiin. Seega oleks vastuoluline kasutada päevalilleõli. Selle asemel kasutame kvaliteetset, külmpressitud oliiviõli, mis ei ole oksüdeerunud ja annab sulle täiendavalt väärtuslikke polüfenoole.